Vilgkormny: bestia a neved!
2009.02.01. 11:02
Vilgkormny: bestia a neved!
Totlis, kaotikus alvilgi vltozsok
("Michael" folyirat klnlenyomata, 1101 Principale St. Rougement, Que, Canada.)
Minden emberre kiterjed teljes ellenrzst fognak megvalstani a fikzlet nlkli bankok s a mikrocsipek a vilgkormny uralma alatt a "666" alkalmazsval.
A komputerek, robotok, elektronikk s mikrocsipek korban vagyunk. Ezek olyan gyorsan fejldnek, hogy alig lehet vltozsukat figyelemmel ksrni.
Egyes magntulajdonban lv bankok trvnytelenl s bns mdon pnzt lltanak el. Nem elgg kztudott, hogy kormnyaink magnbankoknak adtk t a nemzetek pnznek teljes kr ellltsi jogt. Ez az emberisg trtnelmnek legnagyobb szlhmossga. A bankok a pnzelllts kizrlagos jogval a nemzetek vagyont magukhoz tudjk ragadni s gy kormnyainkon ellenrzst gyakorolnak.
Ez a helyzet Kanadban 1913 ta, amikor az alkotmny figyelmen kvl hagysval elfogadtk a "Bank trvny"-t. Ebben a trvnyben megadtk a magnbankoknak az egsz nemzet pnz ellltsi jogt.
Ugyanebben az vben az USA-ban is tvette a pnz elllts ellenrzst a Federal Reserve Bank - egy magn rszvnytrsasg - a np hozzjrulsa nlkl. (A szerz megjegyzse: ha valamivel mdostjk az alkotmnyt, npszavazs szksges. Ez nem trtnt meg.)
Ezek a nemzetkzi bankok az IMF-el (International Monetary Fund) kezelik a dollrok billiit, s a nemzetek, vllalatok s egynek fltti let-hall hatalmat kezkben tartjk. A semmibl ellltott, klcsnadott pnzek behajtsa az dntsktl fgg.
Majdnem mindig k az okozi fogyasztk, vllalatok, nemzetek csdbe jutsrt mg akkor is, ha ezek nagyon kemnyen dolgoztak boldogulsukrt.
A csal globlis pnzemberek azt lltjk, hogy ezek a csdk a recesszinak s a gazdasgi krzisnek ksznhetk. Arctlan mdja ez az emberek rszedsnek. Mennyire becstelen, nevetsges s felhbort ez! Kpzeljk el, Kanadban s az USA-ban lv pnz 96%-t ezek a magn rszvnytrsasgok, azaz bankok lltottk el.
A paprpnz trvnyes fizeteszkz - az elektronikus illeglis.
A bankok most elektronikus pnzrendszert fejlesztenek ki, hogy a paprpnzt s a csekkeket megszntessk.
Az j pnzrendszer rszei a kvetkezk: elektronikus krtyk (smart cards), fikzlet nlkli bankok, ATM gpek, teljes komputerizls. A banki tevkenysg telefonon, televzin, komputereken fog vgbe menni, a globlis gazdlkods pedig az Interneten keresztl az egsz vilgra vonatkoz kormnyzs elkpzelsei szerint.
A bankok azt fogjk mondani, hogy a versenykpessg fenntartsa rdekben alkalmazkodniuk kell az j irnyzatokhoz, ezrt fikzlet nlkl bankokat mkdtetnek s beolvadnak egymsba, miknt ez szinte naponknt trtnik vilgszerte. gy, ha nem akarsz alkalmazkodni az j rendszerhez, ha nem akarod a banki mveleteket komputeren vagy telefonon intzni, ha nem akarsz mikrocsip krtyt hasznlni, lehetetlen lesz bejutnod a bankba s hozzfrni a szmldhoz. Ez az j pnzgyi rendszer illeglis, nincs trvny, amely felhatalmazza a bankokat, hogy a pnzt, amit az emberek orszgukban hasznlnak, megvltoztassk.
"Akik ellenrzik a pnzt s a hitelt, azok ellenrzik letnket is, annyira, hogy ellenkre mg llegzetet se mernk venni", rta XI. Pius Ppa (Quadragesimo Anno, 1931). A bankoknak ez az ellenrzse azta tovbb nvekedett, s a mikrocsipek bevezetsvel vlik teljess.
A bankok jelenleg az elektronikus krtyt szorgalmazzk, de az elveszts eslye itt is fennll. Ezrt k nemsokra a vgs megoldssal fognak jnni: az emberek szemlyesen legyenek sszektve krtyjukkal, gy semmiflekppen sem lehet elveszteni.
A "mesterm" egy olyan komputer-rendszer alkalmazsa, mely a Fld minden egyes lakjnak szmot ad, amelyet vsrlsnl vagy eladsnl lehet hasznlni, megszntetve a jelenleg hasznlt pnzrmk, csekkek, hitelkrtyk, elektronikus krtyk problmjt. Ez a szm, egy (bio) mikrocsip lesz, amelyet vagy a homlokba, vagy a kzfejbe fognak beltetni. Ezt csak letapogat, olvas berendezsek segtsgvel lehet ltni, melyeket vizsgl pultokon, zletekben fognak elhelyezni. A bankrok annyira eltkltek terveikben, hogy mg nyilvnosan is megemltettk ezt 1998 prilis 27-n a "Time Magazine"-ban: "Ha n pldul pnzt akar tadni bankszmljrl lnynak, elteheti a pnzt, ahogy akarja - a kpenybe, hitel krtyjra, st (a nem is tvoli jvben) egy csipre, amelyet a bre al ltetnek majd be."
A globlis gazdasg nhny tisztviselje azt hiszi, hogy a nemzetek vilgszerte meglv pnzgyi problmi ignylik az "j vilgrend"-et: az elektronikus vilgpnzt (ID), mely helyettesteni fogja az sszes nemzeti fizetsi eszkzt.
A nemzetkzi pnzemberek azt szeretnk elhitetni az emberekkel, hogy keresik azokat a lehetsgeket, melyek segtsgvel a nemzetek kijuthatnak a gazdasgi koszbl.
De sajnlatosan e trkkk alkalmazsval ellenrzik az emberi letet s dikttorr, a npek zsarnokaiv vlnak.
Ha mi elfogadjuk ezt az j rdgi mikrocsip pnz s ID rendszert, minden np s nemzet elveszti nllsgt s nazonossgt s a Brsszelben lv vilg komputer fogja ellenrizni ket. Ezt "the Beast"-nek (a bestia) hvjk (Brusseles Electronic Accounting Surveying Terminal).
Kormnyaink az egsz vilgra kiterjed diktatrba vezetnek minket? Megljk a Szent Jnos Apokalipszisben megjvendlt idket (13. fejezet 16-17 "a vadllat jele: 666")
"A kormnyoknak meg kell akadlyozniuk, hogy a pnzgyi risok kezben bbuk legyenek" monda Henri Goudseault albertai rsek (Amerikai Szindus Kongregcija, Vatikn vros, 1997 november 24.).
Ne fogadjuk el ezt az j mikrocsip rendszert, mely vget vet magnletnknek s szabadsgunknak. Abszolt nemet kell mondani az egyvilgi fizetsi eszkzre, az egyvilgi vallsra, az egyvilgi kormnyra, melyet a "the Beast of 666" irnyt!
Knyszer zemsznet az egsz vilgon
("Michael" folyirat klnlenyomata, 1101 Principale St. Rougement, Que, Canada.)
Sok ember szmra a 2000 v jelenti az j kor hajnalt, mely szerintk az emberisg plda nlkli fejldst hozza meg. Ms rszrl sok ember szerint apokaliptikus katasztrfkat hoz a 2000. v. Hirdetik a vgidket, Krisztus msodik eljvetelt.
Tny, hogy a termszeti katasztrfk utbbi vekben val megszaporodsa Mt Evangliumnak 24. fejezete szerint olyan jelensg, mely megelzi az msodik eljvetelt.
Tisztn tudomnyos szempontbl nzve mg azoknak is, akik nem hisznek a Bibliban, el kell ismernik: a 2000. v elzmny nlkli, az egsz vilgra kiterjed krzis veszlyt hozza magval. Ennek oka, a "millennium bug" - millenniumi poloska: 2000 janur 1-jn a komputerek millii fognak lellni, vagy hibsan mkdni, mivel kptelenek az j vet felismerni.
Az egyetlen ismeretlen tnyez az eljvend katasztrfa nagysga. Ez attl fgg, hny komputert tudnak idejben kijavtani s alkalmass tenni a 2000. v fogadsra. Abban minden szakrt egyetrt, hogy a legtbb komputer nem lesz ksz idben. Mg a bankok s a kormnyok irodinak komputerei sem lesznek kszek. Ezek fogjk okozni a legkatasztroflisabb helyzetet az emberek szmra.
Mirt beszlnek a "millenniumi bug"-rl, illetve a 2000. v komputer krzisrl, illetve az "Y2K" problmrl? Amikor az 1950-es s 1960-as vekben az els komputereket elksztettk, nagyon drgk voltak s nagyon nagyok. Emeleteket foglaltak el, mg jelenleg egy rasztalon elhelyezhetk. Memria truk helytakarkossg cljbl a programozk a betplland adatokat a lehetsges legrvidebb mdon oldottk meg. Ezrt az vet kt szmmal jelltk ngy helyett. Pldul: 1970 helyett "70"-et mutat a gp. A rejtett akadly 1999 december 31-n jfl utn ll be. Az sszes ki nem javtott komputer tvesen fogja rtelmezni a "00" vet "1900"-ra 2000 helyett: mert ezek mindig azzal a felttellel zemelnek, hogy a kt els, nem jellt szmjegy "19". Ez a helyzet vagy hibs szmllsokat eredmnyez, vagy a komputer teljes s vgleges lellst, sszes adatainak elvesztst.
Alig lehet elkpzelni azokat a problmkat, amiket ez a komputerlebnuls okoz, mivel csaknem minden gazdasgi tevkenysget komputer szablyoz.
Mg ha gy is nz ki, hogy ez az egyszer problma (az els kt szmjegyet, a "20"-t be kell tenni a gpbe), a feladat risi erfesztst ignyel, csillagszati kltsgekkel.
A komputer-technolgik kutatsra alakult "Gartner Group" cg a "millenniumi bug" kijavtshoz szksges kltsgeket vilgviszonylatban 6000 millird dollrra becslte elszr, melybl az USA-ra 75 millird dollr jut, Kanadra 30 millird. Ksbb ezt a kltsget 1,6 billi dollrra emeltk. Ez az sszeg nem tartalmazza azoknak a pereknek kltsgeit azok ellen a vdak ellen, amelyek a 2000. vbe val belpskor adataikat elvesztvn, helyrehozhatatlan krokat okoznak gyfeleiknek. Ezeknek a pereknek sszege nhny billi dollrt tehet ki s termszetesen mindezen vllalatok bezrst jelenti.
Mi az oka ennek a csillagszati kltsgeknek? Nem elg egy floppy lemez beraksa, egy kapocs megnyomsa. A megolds sokkal bonyolultabb, sszetettsge szbont! Minden komputerben hasznlt program sok ezer jelbl pl fel. Ezek a kdok mkdtetik a komputert. (Egy tlagos vllalat komputerjeinek kdja 12 milli, de egy nagy rszvnytrsasgnak 500 milli kdja is van).
Minden egyes kd jelet meg kell keresni, ki kell javtani s meg kell vizsglni kzi munkval, jelrl-jelre, minden egyes rendszernl. Egy jellegzetes pnzgyi intzmnynl ngyszz-hatszz klnbz rendszert alkalmaznak egymssal klcsnsen sszekapcsolva. Ezrt kell mindegyiket ellenrizni, s bizonytani azonnal a mkdst.
A javtsi munkkat mg tovbb bonyoltja, hogy a 20, 40 vvel ezeltt alkalmazott nagy komputerek nyelvezett jelenleg mr nem hasznljk s a mostani programozk nem is ismerik s nem is rtik. A legtbb rgi nagy komputer a "COBOL" programnyelvet hasznlta, mely mr tbb mint 20 ve idejt mlta. Tbb mint 500 klnbz programnyelv van jelenleg vilgszerte.
Tovbbi nehzsg az, hogy ezeknek a rgi komputereknek az ellenrzshez a memrijukban azonos mret szabad helynek kellene lennie. Ez viszont lehetetlen, mivel azok memrija mr teljesen ki van hasznlva.
Knnyen belthat, hogy a komputerek tlltshoz szksges emberi munkaer nem ll rendelkezsre, s ha mgis elteremtik, nem lesz elg id. A kormnyok, rszvnytrsasgok, testletek nem vettk idben szre s elg komolyan ezt a problmt. A vllalatok, zletek milliinak kell majd emiatt bezrniuk. Mivel az emberi tevkenysg majdnem minden gazatt komputerek szablyozzk, a "millennium bug", az "Y2K" az emberi letre bntan fog hatni: kzmvek (elektromossg, vz, benzin stb.), tvkzls (rdi, TV, jsgok), szllts (vonatok, replgpek stb.), gyrts, pnzgy s bankok, a kormny szolgltatsi (trsadalombiztosts, krhzak stb.). Az emberek kztt a felforduls kpzelett fellml lesz, amilyenre mg nem volt plda. Nagyon valszn, hogy 2000 janur 1-jn a fent emltett gazatokat csaps ri, esetleg teljesen megbnulnak.
***
Gazdasgi megolds a rnk tr vilgkosz elhrtsra ("Michael" folyirat klnlenyomata, rpirat 1101 Principale St. Rougement, Que, Canada.)
A mai gazdasgi kosz oka, hogy kormnyaink magn bankoknak adtk t a pnzelllts s nemzetk pnzelltsnak ellenrzsi jogt.
Az egyetlen megolds, ha a kormnyok azonnal visszaveszik a pnz ellltsi jogt. Alkotmnyunk szerint a kormnyoknak joga s ktelessge kamatmentes pnzzel elltni nemzetket. Ebben az esetben elkerlhet lenne, hogy a nemzetkzi pnzemberek diktljanak a nemzeteknek s nem kellene csatlakozni a vilgkormny globalizcijhoz s mikrocsip rendszerhez.
1913 ta, mikor a kanadai kormny a pnzvers jogt magnbankoknak tadta, 600 millird dollr adssgunk halmozdott fel. Az USA-ban az adssg 5,5 billi dollr.
A pnz, amit e bankok ellltanak, adssg-pnz. Valjban nem ltezik. A bankok alapelve, hogy k klcsnadnak kamatra. A kamatot csak gy lehet visszafizetni, ha az orszg jabb klcsnt vesz fel a bankoktl.
Ezek a bankok gy ellenszolgltats nlkl pnzhez, kamathoz jutnak s a vilg sszes orszga szik az adssgban. Orszgunknak ily mdon pnzzel val elltsa rlt dolog, jogtalan. Egszen biztosan minden idk legnagyobb csalsa.
A pnz nyomsval megbzott bankok a nemzetkzi pnz tulajdonosainak tartjk magukat, de kvetelsk igazsgtalan. A pnz rtkt nem a bankok, hanem a nemzet termelse adja meg. A bankok nem termelnek rtket, csak pnzt nyomnak. Ez a pnz nmagban rtktelen. rtkt csak a nemzet polgrainak termelse biztostja.
A kormny maga is el tudja lltani a trsadalom termelst jelkpez pnzt, anlkl, hogy annak a bankokon keresztl kellene mennie s adssgg kellene vlnia.
Mirt kell fizetni a kormnynak kamatot egy magnbanknak sajt pnznek hasznlatrt, amelyet sajt maga is el tudna lltani, kamat nlkl?
Egy nll kormnynak alapvet ktelessge a sajt pnzt kamatmentesen ellltania.
A kormnyok a sajt pnz ellltsi jogrl lemondva a bankrok szolgliv vltak s megvetik a npet. A vilg pnzgyi mgnsai azt kpzelik, hogy csak k tudjk az emberisget helyesen kormnyozni. Mr rgta prbljk a vilg sszes nemzett annyira kritikus helyzetbe hozni, hogy azok azt gondoljk, szmukra nincs ms vlaszts, mint a pnzemberek csods megoldst elfogadni, hogy megmentsg ket a katasztrftl. Ez a kvetkez: teljes kzpontosts, egysges vilgpnz, egy vilgkormny, amely a nemzeteket eltrli s nllsguknak feladsra knyszerti.
Az rtkpaproknak s a nemzeti pnzeknek a "Y2K" miatti vrhat sszeomlsa kivl alkalmat fog szolgltatni a pnzembereknek tervk megvalstsra: "A NEW WORLD ORDER" (az j vilgrend), j letmd, j fizetsi rendszer bevezetsre. A "Time" magazin szerint (1998 prilis 27.) "a kzeljvben egy mikrocsipet fognak beltetni a br al" A Szentrs szerint: "E nlkl nem lehet sem vsrolni, sem eladni". Jelensek knyve 13:16-18).
A pnzemberek tudjk, hogy a npessg nem akarja ezt a mikrocsipet s csak egy nagy krzis knyszertheti r ket, hogy elfogadjk. Ilyen knyszer lehet, ha az emberek elvesztik pnzket. Ez pedig a komputerek vilgszerte val lellsakor valsg lehet.
Viszont, ha a nemzeti kormnyok ellltjk sajt admentes pnzket, nem lehet knyszerteni azokat, hogy a mikrocsipes vilgmret ellenrzs tervt vgrehajtsk.
A komputer viszonylag j tallmny, alig 50 ves. seinknek nem volt komputerk s mgis tudtk fejleszteni nemzetinket az elmlt 300 vben. Ha a komputerek lellnak, mi mg fogunk tovbb termelni, mivel a nap mg fog stni, a fld meghozza a termst s az emberek is hajlandak lesznek tovbb dolgozni.
A nemzeti pnz ellltsa mellett hitelezni is az llamnak kell, alacsony kamatokkal, a magnbankok mellzsvel (Social Credit phisosophy = Szocilis Hitel elmlete).
gy nz ki, hogy ez a komputerlellsi krzis betervezett s programozott, ppen gy, mint az 1929. vi gazdasgi vilgvlsg. Ez a vilgmret depresszi azzal kezddtt, hogy a bankok vilgmret hitelkorltozst vezettek be egyszerre.
A szakrtk - pnzgyi tancsadk - mai napig nem adtak magyarzatot erre a vilgvlsgra. Vletlen s ismeretlen esemnyek szerencstlen sszeessrl elmlkednek.
Ne bzzanak abban, hogy a mdia tjkoztatst, vagy tancsot ad a komputer krzisrl. Vrni fognak addig, mg tl ks lesz. Mindnyjan tudjuk, hogy a mdiumokat a nagy uzsorsok ellenrzik.
Minden nemzet polgrai s kormnya: itt az ideje, hogy ellenlljunk s meglltsuk a nemzetkzi bankrok irnytotta vilgkormnyt, mely szabadsgunktl akar megfosztani.
Ezt az rdgi csapdt nem lehet csupn emberi erfesztssel lekzdeni, megdnteni, mert nem emberi ervel, hanem stni hatalommal llunk szemben. Ezrt kell betartani a 10 parancsolatot, imdkozni Istenhez s Szz Mrihoz, hogy vdelmezzenek minket.
***
Ne fogadjuk el az elektronikus pnzt
("Michael" folyirat klnlenyomata, 1101 Principale St. Rougement, Que, Canada.)
Ha a vilg pnzembereinek cljai megvalsulnnak, minden pnzjegy hamarosan eltnne s helyettk az elektronikus krtyk kerlnnek forgalomba, de nem sokig. A mikrocsipeket akarjk vgl is bevezetni, melyeket az emberek brbe kell beltetni a jobb kzfejnl. Mikrocsip a Vadllat jegye "Mark of the Beast".
Tvolinak s hihetetlennek ltszik ez? Sajnos nem. E technolgit mr tz ve kiksrleteztk llatokon s mr embereken is lehet alkalmazni.
Mirt akarjk ezt a vilg vezet pnzemberei? Egyszer. Minden embert ellenrizni akarnak. A pnzhatalom e mgnsait a hatalomvgy annyira elvaktja, hogy azt hiszik, k tudjk csak az emberisget megfelelen kormnyozni.
De ezek az urak azt is tudjk, hogy az emberek nem akarnak lemondani a pnz hasznlatrl s mg kevsb akarjk a mikrocsipeket a brk al ltetni, hacsak nem lesz egy olyan vilgkatasztrfa, amely meggyzi ket, hogy csak a mikrocsip elfogadsa az egyetlen lehetsg szmukra, hogy ne vesztsk el mindenket.
A pnzgyi csd elidzsnek tbb mdja van, pldul a tzsdekrach, a pnz lertkelse, a nemzetkzi konfliktusok elmrgestse stb. A rendelkezsre ll lehetsgek kzl a legmegfelelbb a sokat emlegetett "Y2K" (2000 v problma), azaz a komputerek ezredvgi lellsa. Sok komputer nem lesz kijavtva s nem lesz alkalmas a 2000. v jelnek fogadsra. Ez nagy koszt fog okozni a nemzetkzi pnzgyi s bankrendszerben.
Ez a krzis j ok lesz a bankjegy nlkli trsadalom kiptsre. A hatalmon lvk azt mondjk majd a npnek, hogy a mikrocsip alkalmazsa az egyetlen lehetsg, hogy ne vesszen el mindennk.
szreveszik majd a nagy kampnyt, mellyel meggyzik szak-Amerika npt a "smart cards" elfogadsra: Ennek a mai pnzkrtykkal ellenttben nem lesz mgneses cskja a htoldaln. E helyett egy drtszer szilikon csip lesz a bal oldaln, esetleg plasztikban elrejtve. A hagyomnyos mgnes-vonalas krtyk egy vonal-jelkpet tartalmaznak, a "smart cards" tbb mint 500-szor annyi adat trolsra alkalmas. Ezek a hitelkrtyktl eltren fizeteszkzk lehetnek a kiskereskedelemben is, kln banki felhatalmazs nlkl.
Eurpban 1999 janur 1-jn bevezettk az j eurpai pnzrendszert, az Eurt, de a pnzrmket s paprpnzt csak hrom vvel ksbb, 2002-ben tervezik forgalomba hozni. Ezt azrt csinltk gy, hogy legyen ideje az eurpaiaknak csatlakozni az elektronikus pnzgyi rendszerhez, a "smart cards"-okhoz.
Ezeken t lehet utalni pnzt banknak, trsasgnak vagy bartnak is, Mondex telefonokkal. Vrhat, hogy az Eurpai Uni is a Mondex rendszerhez kapcsoldik.
Az embereket r akarjk venni, hogy elektronikus ton, az Interneten rintkezzenek egymssal. Olyan berendezseket gyrtottak, melyek t tudjk alaktani a szemlyi komputereket automata bank-"pnztrr". Ezzel pnzt lehet felvenni a "smart card"ra otthon, anlkl, hogy bankba vagy automathoz (ATM) el kelljen menni.
A "smart cards"-t gyrt trsasgok reklm kampnyukban el fogjk magyarzni, hogy ezek a krtyk sokkal jobbak, megfelelbbek a pnznl. Nem szksges tbb pnzvltssal foglalkozni. Vigyzzatok, ez csapda! Ha ez a "smart cards" elterjed mindentt, a kszpnzt megszntetik, s ez lesz a pnzvlts egyetlen lehetsges mdja, legalbbis egy rvid ideig, amg a vgs megolds: a kzbe ltetett mikrocsip megvalsul.
A "smart cards"-ot el lehet lopni, el lehet veszteni, s meg is srlhet. Ezrt a pnzemberek a vgs megoldst fogjk ajnlani: az emberek szemlyesen kapcsoldjanak a krtyjukhoz, gy, hogy soha tbb ne tudjk azt elveszteni. A mikrocsipeket nem fogjk plasztik krtykba helyezni, hanem kzvetlenl az emberi testbe, ahogy mr csinljk kedvenc hzillatok azonostsi rendszereit.
Nhny vllalat (p. Infopet) olyan biocsipet gyrt, melyet llat bre al lehet elhelyezni. A csipen lv azonost kdot egy komputer adatbzisba viszik, mely ott letapogat berendezssel leolvashat. A rendszer kszti bszkn valljk, hogy akr egy milli kztt is nyomon kvetik, megtalljk szatellitek tjn a keresett kedvenc kis llatot.
A biocsipet az emberekbe is be lehet ltetni s letapogatval leolvasni.
A Motorola vllalat, mely a Mondex "smart cards" rszre gyrtja a mikrocsipeket, kifejlesztett nhny, emberbe is beltethet biocsipet. Egy ilyen biocsip 5-7 mm hossz s 0,75 mm szles, olyan, mint egy rizsszem. Ez 34 millird egyn azonostsra alkalmas kdot tartalmaz. Ez sokkal nagyobb kapacits, mint ami szksges, hogy minden embert egy kln kddal megjelljenek.
A mikrocsip felhasznlhat lesz mindenre, helyettesteni fogja a most hasznlatos plasztik hitelkrtykat, tleveleket, vezeti igazolvnyokat, egyb szemlyi iratokat. E nlkl nem lehet a bankbl pnzt felvenni, brmit eladni vagy vsrolni. A csip a csaldi adatokat, cmet, foglalkozst, bngyi feljegyzseket, jvedelem s ad informcikat is tartalmaz.
Ez a kis mikrocsip tartalmaz egy utntlthet ltium elemet is. Nemcsak elektronikus tskaknt fog mkdni, de olyan szerkezet is lesz, ami minden embert nyomon tud kvetni. lland jelzst ad, pontosan azonost minden szemlyt s holltt. Ezt a jelet a fldi telepts antennk s az alacsony plyj mellkbolygk kombincija fogja fel, gy, hogy mindenki egy mter pontossggal nyomon kvethet, brhol is van a vilgon. Az j vilgrend (New World Order) tervezi meghatroztk, hogy 66 db ilyen alacsony plyj mellkbolygra van szksgnk.
Akikbe a mikrocsipet beltettk, semmi mdjuk nem lesz, hogy a hatsgok ell elrejtzzenek.
Azrt, hogy ez a mikrocsip llandan tudjon jeleket adni, egy ltium elemnek energival el kell ltnia. Ezt az elemet llandan utna kell tlteni, melyet az emberi test hingadozsaival oldottak meg. Tbb mint 1,5 milli dollrt kltttek annak tanulmnyozsra, hogy az emberi test melyik rszbe helyezzk el a mikrocsipet az elem utntltsnek biztostsra. Csak kt alkalmas s megfelel helyet talltak: a homlok, ppen a hajvonal alatt, s a jobb kzfejet. Amikor ezek az eredmnyek az ember tudomsra jutnak, nem hagyhatja figyelmen kvl a Jelensek Knyve (Apokalipszis) kvetkez szakaszt:
"Elrendeli, hogy mindenkinek, kicsiknek s nagynak, gazdagnak s szegnynek, szabadnak s rabszolgnak jelljk meg a jobb karjt vagy a homlokt, s hogy senki ne adhasson-vehessen, ha nem viseli a vadllat jelt: nevt vagy nevnek szmt: (13:16)".
Tny, hogy minl tbbet tudunk meg a mikrocsiprl, annl jobban megfelel Szent Jnos lersnak, a "Vadllat jel"-re vonatkoz rsznek. Egszen napjainkig nem lehetett rteni, hogyan lehetsges ennek a jvendlsnek a megvalsulsa. Semmi lehetsg nem volt arra, hogy brki ellenrizni tudja az sszes ads- vteli tevkenysget. Mra viszont ez technikailag megoldott krds a br al beltetett mikrocsippel.
A mikrocsipet ilyen rvelsekkel fogjk tmogatni: Elektronikus pnztutals esetn a vev kezt elhzza a fszer- vagy egyb zlet letapogat szerkezete fltt. Ez kapcsolatban van a kzponti szmla adatbzisval, ami a pnzt automatikusan levonja a vev szmljrl! - Szlk, tbb a klyktk nem fog elveszni vagy megszkni! Vagy ha szksges valakit lenyomozni vratlan esemny miatt, csak fel kell hvni az emberi ellenrzs helyi adatbzis fikjt s megadni annak a gyereknek vagy szemlynek a nevt, akit el akarsz kapni. A szatelliten keresztl az azonost kdszmmal azonos frekvencia kibocstsval (gy mkdik, mint egy loktor) megtalljk a kis Jancsit, Zsuzsit vagy brki mst!
Nem fantasztikus ez? Igen, csak egy problma van, amely minden keresztny szmra a lehet legnagyobb fontossg: Ahogy Szent Jnos rja: ahhoz, hogy megkapja valaki a mikrocsipet, meg kell tagadnia Krisztust s hsget eskdni az Antikrisztusnak. Egyrtelm, hogy aki hsges akar maradni Krisztushoz, nem veheti fel a jelet. Msrszt, Isten fog segteni azoknak, akik megtagadjk a jel felvtelt. Ez lesz az utols prba - egy rettenetes prba - mely megmutatja, hogy valaki szereti Istent vagy nem. Vlasztani kell: Isten vagy Mammon.
Mg azoknak is, akik nem hisznek a Bibliban, vissza kell utastaniuk a mikrocsip viselst. A laboratriumi vizsglatok kimutattk, hogy a csip ltal kibocstott hullmok megvltoztatjk viselje emberi tulajdonsgait. Ezen kvl elveszti szabadsgt s nllsgt. Egy szv nlkli kzponti komputer fogja ellenrizni a totlis vilgkormny szolglatban.
Kormnyainknak nincs joguk ahhoz, hogy cserbenhagyjk polgraikat s a pnzgyi hatalmassgok rdgi cselszvseinek tjra vigyk npket. Ha kormnyaink megteremtik sajt j tartozsmentes pnzket, nem lehet ktelezni ket arra, hogy a mikrocsipes vilg ellenrzsi rendszer megvalstsra vllalkozzanak.
Azrt kell kzdenie minden j szndk embernek, hogy a nemzetkzi bankrok vilguralom tvteli szndkt megakadlyozzk, tmogassk egy becsletes adssgmentes rendszer, mint pldul a szocilis hitel ltre jttt, mely a vilg sszes orszgnak a mai pnzgyi problmira a megoldst ad s kiszabadtja a nemzeteket a nemzetkzi finnctke fogsgbl.
***
Ki van a kormnyok fltt?
("Michael" folyirat klnlenyomata, 1101 Principale St. Rougement, Que, Canada.)
Ki van a kormnyok fltt? Isten. Ez igaz, de mgis sok ember visszautastja elssgt. Klnben van egy emberi hatalom is, melyet egyetlen kormny sem tud, nem akar, nem mer legyzni, flre lltani, fellmlni: a pnzteremtk hatalma. A leghresebb hdtsok elhomlyosulnak az Angol Bank nhny vezetjnek s csatlsainak csendes, tarts s krlelhetetlen hdtsaival szemben, akik minden civilizlt orszgban kezkben tartjk a befolysos helyeket. Alattomos cselszvsek, aljas cselekedetek, kpmutats, hazugsgok, fenyegetsek, gyilkossgok, zsarols, megflemlts, gnyols, vesztegets. Ezekkel az eszkzkkel mindent elrhetnek, amit akarnak.
1694-ben a "Bank of England" megkapta a paprpnz ellltsnak s kamatra val klcsnadsnak jogt. Ezzel gyorsan megszerezte az angol kirlyok pnzgyeinek kezelst.
Napleon, aki katonai zseni volt s meghdtotta Eurpt, sohasem harcolt a pnzteremtk ellen. Ellenkezleg, hzelgett nekik, hogy megszerezze tmogatsukat. A "Bank of France"-t 1800-ban alaptottk magnintzmnyknt, s ez taln annyira jrult hozz Eurpa meghdtshoz, mint Napleon gyi. A lngelme fontos, de pnzzel is lehet csodt csinlni. Mirt nem prblta meg , aki legyzte a francia forradalmat, megszerezni a pnznyoms jogt a kormnynak? Kinek engedelmeskedett?
Benjamin Franklin rsa szerint a fggetlensgi hbor legfbb indtka - melyben Nagy-Britannia elvesztette szak-amerikai gyarmatait - az volt, hogy a "Bank of England" maghoz ragadta a kolnia pnzgyeit. Az amerikai kolnia sajt maga lltotta el pnzt s szpen fejldtt. Az angliai pnzgyrtk nem brtk elviselni, hogy hatalmuk csorbt szenvedjen, klnsen a sajt gyarmatukon.
Az Egyeslt llamok j kormnya az alkotmnyba bele vette, hogy "A Kongresszusnak kell a pnzt veretnie s rtkt szablyozni. De a pnzellltk Anglihoz hasonlan elintztk itt is, hogy a pnznyoms jogt a kormnytl megszerezzk. Ez is, mint mindig, a lakossg tudatlansgnak kvetkezmnye: egyetlen kormny sem tud ellenllni a pnzgyi hatalmassgok nyomsnak, ha a kzvlemny nem tmogatja. 1787-ben John Adams, George Washington utdja az elnksgben, rta Thomas Jeffersonnak: "Minden zavar, sszevisszasg s nehz helyzet Amerikban nem az Alkotmny hibjbl, nem becslet s erny hinybl, hanem a bankjegyforgalom, a hitel s a pnz termszetnek ktsgtelen ismerethinybl szrmazik".
Thomas Jefferson, aki ugyancsak az Egyeslt llamok elnke lett, George Logannek 1816-ban az albbiakat rta: "Ha az amerikai np megengedi, hogy magnbankok ellenrizzk fizeteszkzeinek ellltst, akkor inflci, majd deflci tjn megfosztjk a bankok a npet minden tulajdontl, egszen annyira, hogy arra brednek, gyermekeik hontalann vlnak azon a kontinensen, melyet apik hdtottak meg. Remlem, sztzzzuk szletsben a pnzgyi arisztokrcit, amely merszel szembeszllni kormnyunkkal s ujjat hz orszgunk trvnyeivel... El kell venni a bankoktl a pnz elllts jogt s vissza kell adni a npnek, amelyhez tartozik".
Jeffersonnak igaza volt. A bankrok se egy negyed vszzaddal azeltt cinikusan kijelentette: "Engedjtek meg nekem egy nemzet pnzgyeinek ellenrzst, a pnz nyomst, s nem trdm vele, ki hozza a trvnyeket". De Amerika mr a pnzverk kezben volt, ezrt Jefferson a kvetkez levelet rta John Monroenak: "A privt bankrendszer mr ersen kzben tartja a nemzetet; a bankrendszer rnk telepedett s arrafel kell haladnunk, ahov vezet minket."
Nem szabad elfelejteni, hogy aki ezeket a sorokat rta, a demokratikus llam vezetje volt. James Madison elnk, Jefferson utda ezt mondta: "A trtnelem bizonytja, hogy a pnzvltk a visszals, cselszvs, fortly s erszak minden eszkzt felhasznltk, hogy fenntartsk befolysukat a kormny fltt a pnzellenrzs s a pnzkibocsts tjn.
Ksbb egy msik amerikai elnk, Abraham Lincoln nem elgedett meg azzal, hogy szrevegye az gyek ily mdon val alakulst, hanem vltoztatni akart rajta. Vissza akarta lltani az llam kizrlagos pnzversi jogt. Egy megvesztegetett orgyilkos rk hallgatsra knyszertette.
Ksbb Garfield elnk mondta, hogy "A kz, mely az llam pnzelltst ellenrzi, ellenrzi a nemzetet is." t is meggyilkoltk. Ki adott utastst a gyilkolsra? A nemzetkzi pnz bvszek mindent lehetv tesznek, csak az alkotmnyos s becsletes pnzpolitikt nem.
Sokkal ksbb Woodrow Wilson elnk azt mondta: "A nagy ipari nemzetet hitelrendszere ellenrzi. A mi hitelrendszernk koncentrlt. A nemzet nvekedse s minden tevkenysgnk nhny ember kezben van. A legrosszabbul vezetett, a legteljesebben ellenrztt s uralt orszga lettnk a civilizlt vilgnak - mr nem a szabad vlemny-nyilvnts, a meggyzds s a tbbsgi szavazat kormnya vagyunk, hanem uralkod emberek kis csoportjnak knyszere s akarata irnyt."
Wilsont msodszor is jra. vlasztottk. Kt vig a nemzetkzi esemnyek sztrja volt s a legnagyobb vezrnek neveztk. Mgis egy nagyobb hatalom ellenrizte t s semmit sem vltoztatott a pnzgyi viszonyokon.
Hoover elnk elismerte ugyan e gonoszsgnak ltezst. Megkrdeztk tle: "Mirt nem adja vissza a Kongresszusnak a hatalmat"? Ezt vlaszolta: "Nem engedlyeznk nekem ezt megtenni".
1936-ban MacDonald, Nagy-Britannia miniszterelnke, kategorikusan kijelentette: "Fenn fogjuk tartani az aranylapot s a font sterling mindentt 20 shilling lesz". Nem sokkal ezutn MacDonald feladta az aranylapot s a font sterlinget klfldi piacokon 14 shillingre rtkelte le.
1936-ban a francia elnk, Leon Blum ezt mondta: "Mi sohasem egyeznk bele abba, hogy a frankot lertkeljk". Mialatt ezeket mondotta, egyezkedett a frank lertkelsrl azokkal a hts hatalmakkal, akik irnytottk a kormnyt.
Kanadban egy plda nlkli fldcsuszamlsszer parlamenti vlasztsi gyzelem jszakjn Mackenzie King megvlasztott miniszterelnk a kvetkezket mondta: "A mai vlasztsok bizonytjk: a np azt kvnja, hogy a kormny intzze a pnzverst s a hitelek elosztst". Nhny nappal ksbb a kanadaiak megtudtk, hogy a Barcklay Nemzetkzi Bank fejt, Charles Dunningot neveztk ki pnzgyminiszternek. Dunning mg kpvisel sem volt - 1930-ban volt liberlis parlamenti kpvisel, de King nem akarta 1935-ben jra indtani. Ki varrta a nyakba Dunningot?
Ezutn sz sem volt arrl, hogy a kormny rendelkezzen a hitelek sztosztsrl. Sok jsg rta, hogy King a legjobb pnzgyminisztert vlasztotta Kanada szmra a jelenlegi kritikus helyzet krlmnyei kztt.
A kormnyoknak, gy ltszik, kt megbzst kell megszereznik: a npt s a legmagasabb pnzgyt is. Az els megbzst altat beszdekkel, a msodikat csendes cselekedetekkel szerzik meg. Erre az rulsra az jsgok, a mdia elrasztjk dicsretekkel ezeket az llamfrfiakat s befejezik a munkt azzal, hogy a npet lomba ringatjk.
Mindenki lthatja a kormnyok nllsgnak az elvesztst. XI. Pius Ppa a kvetkezket rta a "Quadragesimo Anno"-ban: "Az llam, melynek a legfbb dntbrnak kellene lennie, a prtviszonyok fltt llva kirlyi mdon kellene kormnyoznia, mindig csak az igazsgra s kzjra trekedve, a kamat becsvgynak s kedvtelsnek szolglatban rabszolgv, kezelhet eszkzz vlt".
HUNNIA 116. szm
|